Stolný futbal tipy a triky

Tipy a triky stolného futbalu, vďaka ktorým budete úspešní.

Nevýherné automaty a najmä kalčeto prispeli k vyťaženosti piatkových večerovAk hráte stolný futbal, čas naozaj rýchlo ubehne. V predchádzajúcom článku sme vás oboznámili s pravidlami tejto hry a dnes  vám priblížime tipy a triky, ktorými sa môžete inšpirovať a využiť ich vo svoj prospech. Ak vo vašom podniku táto obľúbená hra chýba, možno zmeníte názor a zaobstaráte si nejaký z nevýherných hracích automatov. S výberom vám radi pomôžeme, postaráme sa aj o dovoz, inštaláciu, spustenie i zaškolenie. Zvýšte príťažlivosť vašej prevádzky a získajte do vášho podnikania dodatočný výnos zo zábavného automatu.

Vyhráva rýchlejší

V tejto hre sa víťazom stáva rýchlejší a pohotovejší hráč. Vedeli ste, že rýchlu reakciu je možné natrénovať napríklad hraním akčných hier na počítači, pri ktorých ide o postreh? Určite vám pomôže aj to, ak budete sledovať videá na youtube.

Tipy na výhru v stolnom futbale 

Ak je to možné, držte loptu pri svojich radoch hráčov. Prinútite súper k tomu, aby sa snažil získať vašu loptu.  Dosiahnete tým, že protihráč nebude toľko premýšľať nad taktikou a vo výhode tak budete vy. Hrajte aj proti skúseným hráčom, aj napriek tomu, že budete nad nimi prevažne prehrávať. Plusom pre vás ale bude, že môžete sledovať ich taktiku. Zo všetkého najdôležitejšie je však trénovať a zlepšovať sa postupne.

Najobľúbenejšie triky stolného futbalu

Najznámejším trikom je tzv. sťahovačka. Je to kľučka, pri ktorej má hráč loptičku na boku panáčika a posunutím obchádza brániacich panáčikov protihráča. Druhou je pin shot, čo predstavuje strelu z hrany dlaní. Tretím trikom je Snake, čiže Monkey shot, pri tomto triku si loptičku nastavíte na hranu panáčika a madlo nedržíte dlaňou, ale vnútornou stranou zápästia.

Kalčeto je moderná, dynamická hra, ktorá ponúka hráčom všetkých vekových kategórií vzrušenie, zábavu a radosť z priateľského, aj profesionálneho súperenia v duchu fair-play.  Vedeli ste, že nie je obľúbená len v podnikoch, ale hrá sa aj na profesionálnej úrovni? Radi Vám poradíme a nevýherný hrací automat môže hostí baviť už aj vo vašom podniku.