Prenájom

FOSA už od roku 1996

Naši zákazníci si nás vyberajú preto, že prenajímame zábavné automaty už od roku 1996 a mnohým prevádzkam sme pomohli zvýšiť zábavu a výnos vďaka spoľahlivým automatom a rýchlemu servisu, ktorý bol od začiatku existencie firmy najvyššou prioritou.

Ako to prebieha?

Prenájom vášho nevýherného zábavného automatu si nevyžaduje vstupný poplatok a je pre vás veľmi jednoduchý. Stačí si vybrať alebo sa s nami poradiť, ktorý automat bude pre vás najvýhodnejší a ostatné nechajte na nás. Automat vám privezieme, nainštalujeme, zaškolíme vás do jeho prevádzky a môžete ho predviesť svojim zákazníkom. My sa následne prvotriednym a rýchlym servisom staráme o to, aby ste neprišli o žiadne výnosy z vášho stroja.

Spoľahlivé výnosy zábavných automatov

Vieme, že nevýherný zábavný automat si do svojej prevádzky vyberáte preto, aby ste priniesli hosťom zábavu a zvýšili svoje výnosy. Automaty ako šípky či stolný futbal vďaka súťaživosti alebo možnosti usporiadať turnaje, prinesú vyššiu návštevnosť barov, kaviarní a reštaurácií. Pomôžeme vám vybrať ten správny do vášho podniku.

  Mám záujem


  Kvalitné automaty

  Kvalita nevýherného zábavného automatu sa hodnotí jeho zábavnosťou a spoľahlivosťou. V prvom rade musí byť atraktívny pre zákazníkov, a preto vyberáme zo širokej ponuky výrobcov najmä tie, ktoré majú osvedčenú históriu v oblasti používania, vysokú hrateľnosť a štýlové vyhotovenie, ktoré podčiarkne interiér vašej prevádzky. Spoľahlivosť sa potom odvíja od faktu, že nemáme staré prístroje, vyberáme si automaty od overených značiek a hlavne, poskytujeme rýchly servis.

  Nové a zánovné stroje

  Sledujeme a riadime priemerný vek nami prenajímaných nevýherných zábavných automatov tak, aby neprekročil hranicu, kedy začne klesať jeho spoľahlivosť pod úroveň, ktorá je bežne garantovaná v záručnej lehote. Teda, naša obnova automatov je pravidelná a plánovaná. Prenajímame iba nové, zánovné a vysokofunkčné stroje.

  Rýchly servis zábavných automatov

  Každý výpadok zábavného automatu znamená zníženie výnosu. Výpadkom predchádzame najmä spoľahlivými strojmi, ale silnou stránkou našich služieb je aj riešenie výpadku. Ak nám zavoláte, okamžite po dohodne s vami naplánujeme servisný výjazd tak, aby bola porucha odstránená do 24 hodín.