Popularita šípok pomáha prevádzkam

Šípky. Pre veľa ľudí sa jedná iba o sprievodnú zábavu pri posedení s priateľmi nad pollitrom tekutého chleba v bare alebo reštaurácii vďaka moderným šípkostrojom – elektronickým terčom na šípky. Ale šípky to sú hlavne nervy a tiež prísne fyzikálne zákony. Veď čo všetko len dokáže ovplyvniť let šípky?

Šípky ako vážny šport

Šipkár musí byť vždy sústredený. A aj keď pri tomto športe netečie pot fyzickou námahou, sa o šípkach, vzhľadom k vysokej miere koncentrácie, ktorú musí hráč pri ich hraní vyvinúť, hovorí ako o adrenalínovom športe. Nehovoriac o možnosti neustále sa zlepšovať, pokiaľ má hráč kde trénovať.

Popularita zábavných automatov vzrastá s ich pribúdaním v mnohých obľúbených prevádzkachPopularita šípok pomáha prevádzkam

Posledné roky rastie popularita šípok, v obciach aj na sídliskách si partie kamarátov zakladajú svoje družstvá, súťažia navzájom, evidujú si výsledky svojej “ligy” a všetky tieto udalosti a turnaje sa konajú v obľúbených podnikoch a baroch, pri dobrom pivku. Takto sú spokojné aj prevádzky, rastie im tržba a v podniku je živo. Šípkari sa zasa zabavia v peknom prostredí a ocenia aj divákov.

Pozrite si podmienky prenájmu nevýherných automatov a vyberte si z našej ponuky šípkostroj.