Elektronické šípky sa postarajú o skvelú zábavu

Automaty na šípky pozdvihnú zábavu v podniku na vyššiu úroveň. Ide o skvelú možnosť zábavy, ktorá priláka množstvo ľudí, ktorí sa okrem jedenia, pitia a rozprávania sa, radi aj zahrajú.

Medzi veľmi populárne zábavné automaty patria elektronické šipky, ktoré sa cez víkendy nezastavia

Elektronické šípky sú vhodné do barov, krčiem i hotelov či chát. Je len voľbou majiteľov či sa rozhodnú pre pravidelné usporiadanie rôznych šípkových turnajov či súťaží, vďaka ktorým sa návštevníci do ich podniku budú stále radi vracať.

Vyšší výnos z konzumného, ale aj z hry

Majitelia prevádzok môžu vďaka elektronickým šípkam zvýšiť návštevnosť podniku, ale aj zarobiť nejaké to euro navyše. Ľudia, ktorí sa radi bavia, totiž v podniku s väčšími možnosťami, strávia oveľa viac času ako v prevádzke, kde sa dá len sedieť, rozprávať a piť.

Kúpa či prenájom automatu na šípky?

Môžete sa rozhodnúť či si šípkový automat prenajmete alebo si kúpite vlastný. V prípade prenajatých elektronických šípiek vám síce odpadnú starosti s údržbou, ale zisk z hier nebude len váš. Prenájom automatu v našej spoločnosti nie je vôbec náročný. Ak rozmýšľate nad dlhodobým riešením a o zisk sa deliť nechcete, oplatí sa vám kúpa profesionálnych elektronických šípiek.

  Mám záujem


  Profesionálny automat na šípky určite nesklame

  Elektronické šípky prinášajú viac ako 1500 herných kombinácií a maximálny zážitok z hry. Obľúbenými verziami sú napríklad 301-tka a 501-tka. Zabaviť sa pri nich môže až 8 hráčov. Elektronický terč je veľmi odolný a kvalitný, preto vydrží aj nápor tých najvytrvalejších. Vďaka jednoduchému a jasnému displeju sa navyše veľmi ľahko ovláda. Jeho inštalácia nie je vôbec náročná a v porovnaní s biliardom či stolným futbalom, nezaberie v podniku ani veľa miesta.

  Je len na vás pre akú verziu elektronických šípiek sa rozhodnete. Vždy však treba brať do úvahy fakt, že je lepšie investovať raz a do kvalitnejšieho automatu, ako si kúpiť nejakú lacnejšiu verziu, ktorá bude viac nefungovať ako fungovať, a budete tak mať pravidelné starosti s jej servisom.

  Ľudia sa k vám budú radi vracať

  Hráči kvalitu ocenia a radi budú opakovane navštevovať podnik, kde môžu hrávať šípky pravidelne a zúčastňovať sa na rôznych turnajoch. Tam, kde sú spoľahlivé elektronické šípky, tam je aj spokojný zákazník.